MÖBLER / Bord / Salongsbord 5315194
nr 531 5194
Salongsbord
Nyrokoko, längd: 100, djup: 67, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 juni 2008
kl 17:36:07
28/6 11:01:14
600 kr
30/6 11:46:42